Přední podběhyPřední podběhyTěsnicí gumy
Zrušit výběr 2D pohled

Nářadí potřebné k odhlučnění

  • />
Přední podběhy zobrazit podrobnosti 4,54 kg 1 395 Kč

Návod na odhlučnění předních podběhů

Díky odhlučněným podběhům utlumíme nárazy tlumičů a tatkéž hluk od vozovky. Pokud uvažujete o odhlučnění předních podběhů, pro docíleni snížení hluku od vozovky, určitě doporučujeme odhlučňovat jak přední podběhy, tak i kompletně celou podlahu aby efekt byl maximální ( při objednaní odhlučnění u nás, přední podběhy odhlučňujeme pouze v rámci odhlučnění podlahy ). Na přední podběhy používáme účinný materiál StP Black Gold 2.3mm a na plastové kryty podběhů sendvičový materiál CTK Multimat Pro 5.2mm, který je odolný vlhku a sání vody. POZOR ! Japonská a korejská vozidla často na předních podběhách nemají plastové kryty, nebo jsou velice úzké a proto kolikrát odhlučnit přední podběhy není prakticky možné, jedná se vždy o individuální přístup.

Produkt Celková váha Počet Celkem
CTK Multimat PRO zvukově izolační materiál CTK Multimat PRO zvukově izolační materiál (0067MLTPRO) - 0,75 kg 3,75 kg 5 ks 1 245 Kč
Antivibrační materiál STP Black Gold Antivibrační materiál STP Black Gold (BLACKGOLD) - 0,79 kg 0,79 kg 1 ks 150 Kč
Těsnicí gumy zobrazit podrobnosti 0,50 kg 590 Kč

Návod na odhlučnění Těsnicí gumy

Pro zamezení aerodynamického hluku ve voze, doporučujeme odhlučnění dveří ale i utěsnit stávající gumy po obvodu dveří a přidat nalepovací gumy pro maximální potlačení "profukování" skrz přední dveře. Pro tuto úpravu používáme těsnicí gumy StP Sealing Cord 8mm nebo 6mm a jako dodatečné těsnění nalepovací těsnicí gumu s 5 komorami.

Produkt Celková váha Počet Celkem
Tlumicí šňůra StP Sealing Cord 8 mm Tlumicí šňůra StP Sealing Cord 8 mm (SEALINGCORD8) - 0,50 kg 0,50 kg 1 ks 590 Kč
Celková cena odhlučnění  
Celkem za materiál (Celkem 5,04 kg) zobrazit podrobnosti 1 985 Kč
Cena celkem 1 985 Kč